«Віра благодатна по всій землі поширилась і до нашого народу дійшла»

28 липня відбулась інформаційна година «Віра благодатна по всій землі поширилась і до нашого народу дійшла» до дня Хрещення Київської Русі на дитячому майданчику, яку провела провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Куцин М.В.
Першосвятителем традиційно вважається князь Володимир Святославович, названий православною церквою Рівноапостольним і Святим. 988 р. він успішно запровадив християнство як державну релігію. Але до цієї важливої в нашій історії події лежав дуже довгий і тернистий шлях.
 Після кількох невдалих спроб реформувати місцеву слов’янську релігію він звернувся до Христового вчення. 988 року князь Володимир сам прийняв нову віру в Корсуні, затим хрестив Київ і оголосив християнство державною релігією. А відтак Русь нарешті рівноправно влилася до загальноєвропейського Духовного Потоку.
З нагоди свята відбуваються традиційні хресні ходи віруючих і церковних служителів із різних місць України до Києво-Печерської Лаври і до пам'ятника князю Володимиру Великому.Немає коментарів:

Дописати коментар