Всесвітній день книги і авторського права

Свято книги «Книга вчить, як на світі жить»
23 квітня — доленосна для світової літератури дата. У цей день народились такі видатні письменники, як Моріс Дрюон, Володимир Набоков, Андрій Курков, Григорій Тютюнник. Саме цей день, за пропозицією Міжнародної Асоціації Книговидавництв, був обраний Генеральною конференцією ЮНЕСКО Всесвітнім днем книги, а згодом у формулювання було додано і авторське право.
Таким чином, починаючи з 1995 р., 23 квітня майже у 200 країнах світу святкується Всесвітній день книги і авторського права.
Те, що книга – джерело знань, сьогодні знають навіть наймолодші читачі.
З нагоди свята у дитячій бібліотеці відбулося свято книги «Книга вчить, як на світі жить» з учнями 3-В кл. (класний керівник Юришинець З.Ф.) ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського. У книжкову казку третьокласники у сценічних костюмах запросили глядачів – учнів 3-А кл. (кл.керівник Микуланинець С.І.) ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського.
Ведучі – Цубера Люба та Славіта Анюта запросили всіх у чарівну мандрівку, на яку завітали казкові герої – Барвінок (Горбанич Назарій), Ромашка (Коломієць Віка), Баба Яга (Проданець Вероніка), Пізнайко (Антал Василь). Пізнайко зачитав телеграми від казкових героїв, які не змогли приїхати.
 Цікаву інформацію про найбільші та найменші книги розповіли Шелемба Олена та Костевич Соломія.
До Королеви Книг (Гайналій Абігель) прибігла поскаржитися Ображена Книга (Шафар Наталія), яка втекла від Неохайної Дівчинки (Ловска Вероніка). Королева Книг відправила Ображену Книгу лікуватися до Книжкового Лікаря (Грабчак Анжеліка).
Буратіно (Іванчов Микола) приніс ключик від книжкової скарбниці, який хотіла вкрасти Баба Яга. Вірш про книгу продекламувала Ваканич Марія-Аміна.

Білосніжка (Славіта Іванна) та Гноми розповіли глядачам про важливість книги. (Гноми: Роман Юрій, Шарі Олександр, Мухаммад Салім, Горбанич Петро, Цубера Юлія, Фегир Сніжана, Нейметі Руслан). 
На завершення свята діти заспівали пісню про книгу (на мотив «Голубий вагон» з мультфільму "Чебурашка і Крокодил Гена")  та переглянули слайдову презентацію «Книга вчить, як на світі жить».
Учасники та гості свята переглянули книжкову виставку «Цікаве читання – найкраще навчання».