Мудрість усього людства

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме про книгу йшла мова під час екскурсії  учнів 1-Б (класний керівник - О.Ф. Кричфалушій, вихователь групи продовженого дня – Х.І. Поп) та 2-Б класу (класний керівник - М.П. Кричфалушій, вихователь групи продовженого дня – Н.І. Попович) Тячівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. В. Гренджі-Донського у Тячівську районну бібліотеку для дітей. Подолавши чималий шлях, діти вперше завітали в чарівну оселю книги. Допитливі малята уважно слухали розповідь бібліотекаря Марії Василівни Куцин про бібліотеку та її «жителів» – книжок. Діти дізнались, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, а нові терміни «абонемент», «читальний зал», «стелаж», «формуляр» поповнили словарний запас другокласників та першокласників.
Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням екскурсії став захоплюючий аукціон загадок  і перегляд мультфільму «Мудрі казки тітоньки Сови».
Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. Відтепер наші зустрічі стануть традиційними.


 


Немає коментарів:

Дописати коментар