До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках-філіях

 с.Ганичі
Клубно – бібліотечні працівники с. Ганичі  організували та провели конкурс  на кращий малюнок на асфальті «Хай щастю дитини не буде кінця» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Всі діти хочуть жити в мирній Україні,  адже творчо, від усієї душі вони малювали мирне небо,квіти,сонечко,річку, веселку. Переможцями конкурсу стали Тетяна Танчинець та Анастасія Герасименко.

с.Ганичі
«Хай сонцю і квітам всміхаються діти» за такою назвою  працівники бібліотеки та працівники будинку культури провели літературну годину присвячену Міжнародному Дню захиту дітей.

с.КРАСНА
«В день дитинства — в селах і містах розливайся, пісне, на вустах!»  

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини - одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначають із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства.
Напередодні відзначення Міжнародного дня захисту дітей було вирішено організувати екскурсію спільно з вчителями та наймолодшими читачами Краснянської бібліотеки. Від школи до місця призначення всі вирушили весело і приспівуючи. Екскурсію провели дітям до легендарного в селі міста де тепер височіє хрест-пам’яті.
За легендою, цей хрест встановлено на місці величезного зсуву який погубив багатьох людей і перегородив шлях річці Красношурка. Так як це відбувалося дуже давно і технічних засобів для розчищення зсуву не було, людям залишалося одне – молитися щоб сталося чудо. І воно сталося.Річка повільно розмила зсув без нищівних наслідків, а люди встановили хрест, щоб ніколи не забути того що сталося у рідному селі.

Цю легенду розказали дітям вчителі молодших класів. А бібліотекар розказала дітям про день дитинства, про його заснування та традиції святкування. У дітей було багато запитань про свої права але не хотіли слухати про свої обов’язки. Після бесіди діти пообідати та почали грати в цікаві ігри, співати веселі дитячі пісні які бібліотекар з вчителями наперед підготували  для них.


смт.Дубове
Година патріотизму
«Діти – майбутнє України»
Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Це ще нагадування всім про необхідність захищати права юного покоління.
В Дубівській селищній бібліотеці з учнями 4 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено годину патріотизму «Діти – майбутнє України». Для дітей була проведена бесіда «Наші права – щасливе дитинство». Учні ознайомились із на Законом про право дитини.
Діти мріють про мир та щасливе дитинство, що було висловлено у їхніх віршах та малюнках на тему «Світ очима дітей».с.Чумальово
Флеш-моб
До міжнародного дня захисту дітей зав. бібліотекою-філією № 37 с. Чумальово Орсаг Н.А. разом з завучем школи Кричфалушій С.І. провели з учнями молодших класів флеш-моб «Земля у нас одна і сонце в нас єдине». Це прекрасне свято радості і одвічної надії, зробивши на подвір'ї  школи голуба миру малеча висловила свої  прагнення рости здоровими та радісними прославляти свої родини і рідний край.

С.Терново

До Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеці с.Терново проведено конкурс малюнка "Світ очима дітей".

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.


с.Бедевля
"Нехай щирий сміх дитячий над Україною лунає" . Розважально ігрова програма проведена з старшою групою ДНЗ до дня захисту дітей


смт.Тересва 
До Дня захисту дітей в бібліотеці - філії смт.Тересва проведено літературно - розважальні ігри  " Найдорожчий скарб на світі наші діти" для учнів       2 - Г класу Тересвянської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В ігровій формі бібліотекарі знайомили діток з дитячим фондом , читали цікаві загадки, провели екскурсію бібліотекою, записали 12 читачів, трохи погралися надворі в рухливі ігри, а на завершення сфотографувалися. В кінці зустрічі класовод Шах Марина Миколаївна подякувала за цікаве дозвілля,і задоволені дітки дружно пішли в школу на обід.с.Топчино

У Топчинській бібліотеці-філії до Міжнародного дня захисту дітей відбувся захід «Зігріти теплом та любов’ю кожне дитяче серце» .
День захисту дітей проводився в школі, були запрошенні батьки дітей та бібліотекарка з Нижньої Апші - Ботош Олена Іванівна.
c.Вишоватий
                               "Діти - майбутнє України"                                               
Дитинство - це найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, проте далеко не всі люди можуть похвалитися такими радісними спогадами в дитячому віці. Скільки покинутих дітей, скільки сиріт?! Вони є практично скрізь, на жаль, число це величезне.Діти не можуть висловити щось на захист своїх прав, вони не можуть самостійно покращувати своє життя, багато хто, навіть не знають що таке щасливе життя, що таке жити у нормальній сім'ї, бути коханими мамою і татом, ходити в садок або в школу, дружити з іншими дітьми. Дуже хочеться, щоб діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати роки, коли вони були маленькими, коли вони росли і входили в доросле життя
Саме про це обговорювали в бібліотеці-філії с.Вишоватий на бесіді "Діти - майбутнє України" з батьками та дітьми.  Також напередодні свята був оголошений конкурс малюнків на тему:"Мрії про Україну "