До дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеках-філіях

       У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка.

   З нагоди 204-річниці від дня народження великого Кобзаря  клубно - бібліотечними  працівниками с.Вишоватий  проведено  літературну годину   “Іду з дитинства до Тараса”, та оформлено книжкову виставку  
«Дорогами великого Кобзаря», метою якої є привернути увагу дітей до поетичного слова генія, виховувати справжнiй патріотизм, який  включає i любов до рiдноï мови. Рiдне слово  його було ознакою нацiонального вiдродження, утвердження украïнськоï нацiï, ïï надiє
ю на кращi часи. Служiнню рiднiй Украïнi.   Гортаючи сторінки творчості генія, діти усвідомлюють, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою. Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія, і мудрість. В бібліотеці с. Красна відбулася літературна година «Нема на світі України, немає іншого Дніпра…» Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс розповіла бібліотекар краснянської бібліотеки Сойма Владислава молодшим користувачам бібдіотеки. Діти ознайомилися з  книжковою виставкою « Ми чуємо тебе Тарасе, крізь століття», читали вірші, поеми, де поет висловлює своє ставлення до дітей покріпаченої України.


         
В Грушівській сільській бібліотеці було проведено конкурс читців-декламаторів "До висот Шевченківського слова" , присвячена 204-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка      9 березня в бібліотеці с. Калини – Заріка пройшла літературна година « Шевченкове   слово в віках не старіє» присвячена 204- річчю від  дня народження Т.Г. Шевченка. Під час заходу звучали вірші Кобзаря, розповіді про життя митця.

Також була представлена тематична поличка творів Шевченка та книг про поета.
До Дня народження Т.Г.Шевченка бібліотека с.Терново для дітей організувала поетичні читання.Під час заходу діти поринули у безмежний світ Шевченкової поезії. Юні користувачі зачитали вірші "Тече вода з-під явора","Садок вишневий коло хати","Зоре моя вечірняя"та захід доповнила книжкова виставка "Вдивляючись в рядки пророчі" книги були представлені про життя і плідну творчість Великого Українця.
    Бібліотека-філія с.Топчино спільно з педагогічним колективом школи та учнями 5, 6 та 9 класів провели літературний ранок «О, думи мої» до відзначення 204-річчя від дня народження Т. Шевченка та оформили книжкову виставку.

 

   Бібліотека-філія с.Підплеша.
До дня Шевченка зроблено виставку «Тарасовими стежками мандруємо в світ», та проведено з учнями 3 класу дитячий ранок «Кбзарева душа» де брали участь вчителі Кубарич О.В., Білани Т.М..