Відділи бібліотеки

Свої послуги користувачам пропонують відділи:
- абонемент для дошкільнят та учнів 1-4 класів;
- абонемент для учнів 5-9 класів;
- читальний зал.
Однак перед тим, як ви почнете ними користуватися, треба обов’язково знати деякі правила.
  • До бібліотеки можна записатися за згодою батьків та наявності паспорта одного з них або у супроводі вчителів-класоводів
  • В бібліотеці слід поводити себе тихо, щоб не заважати іншим читачам.
  • Книги треба повертати вчасно, адже їх чекають інші. Книжку можна взяти на 15 днів.
  • З бібліотечними книжками треба бути особливо обережними і акуратними, щоб їх змогли прочитати якомога більше дітей.
  • Книги, які ви берете з поличок, ставте точно на те місце де ви їх взяли.
  • Будьте уважними і ніколи не губіть книжок.

Абонемент. Саме сюди ми приходимо кожного разу, коли записуємось до бібліотеки.
      Абонемент – це та кімната, де книги видаються додому. Книги ви можете взяти з поличок або з виставок, звичайно, виконуючи всі наші правила: поводитися з ними акуратно; повертати вчасно.   Термін користування книгами в дитячій бібліотеці - 15 календарних днів, та за потреби ми можемо продовжити термін повернення.  У разі затримки, без продовження терміну повернення книг, читач вважається за боржника. А якщо трапиться так, що ви будете у захваті від якоїсь цікавої книги, ви зможете поділитися своїми враженнями з бібліотекарем або з іншими читачами. Можна і написати відгук на книгу чи просто намалювати своїх улюблених героїв. До нас приходять малята дошкільного віку. Вони ще не вміють читати, тому розглядають барвисті картинки в книжках, а читають їм їх мами, тата, бабусі, дідусі, старші сестрички або братики.
      Читальна зала – з самої назви зрозуміло, що тут читають книжки, які не видають додому – найцінніші або ті, що є тільки в єдиному екземплярі. У читальний зал ми записуємо всіх охочих, але книги додому не видаємо. Тут можна підготувати: доповідь, написати реферат на будь-яку тему; зробити ксерокопію будь-якої статті, розділу книги, документа; проглянути нові газети і журнали (їх у нас 29 назв) Ми завжди готові допомогти підібрати потрібну літературу, навчити користуватися словниками, енциклопедіями, відповісти на самі різні питання.


Приходьте в гості! Книгоград чекає вас! До зустрічі!