Великодні виставки та композиції у бібліотеках Тячівської ЦБС

Великоднє свято пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. 
Українці, відроджують та свято бережуть свої національні традиції, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу.
 Особливо хочеться передати ці традиції юному поколінню.
Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового пропонуємо  юним користувачам бібліотек району переглянути онлайн виставки, які оформлені в бібліотеках Тячівського району.

Великодня виставка "З святом Пасхи" (ЦДБ)


З СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ.  
            Одним із найурочистіших для кожного християнина свята, яке приносить багато радості і душевної теплоти є Великдень. Це дійстно Великий день, який прославляє Воскресіння Ісуса Христа. Він знаменує собою любов до життя до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування. Це свято має свої традиції, які встановлювалися поступово протягом багатьох століть. Так як Великдень найяскравіша ознака всього живого і оновленого, то головними символами цього дня вважають Життя( паски і розфарбовані яйця) Вода і Благодатний Вогонь                     У Лазівській бібліотеці організована святкова - виставка "Свято свят і торжество торжеств".


Великодня композиція (Буштино)


Тематична полиця "Великдень-свято родинне" для читачів Тересвянської бібліотеки

До Великодніх Свят в бібліотеці смт. Дубове оформлену пасхальну виставку "Пасхальна Веселка"


"О писанко - ти символ України" під такою назвою клубно-бібліотечні працівники с.Терново оформили виставку до Великодніх свят.

Виставка "Писанка-мальованка" 
(Руське Поле)
Великодня виставка - Новобарово 

В бібліотеці - філії 79 с. Велика Уголька оформлена Великодня виставка за назвою "Пасхальне диво"Виставка до Великодніх свят - Біловарці
 Калинiвська бiблiотека - виставка-писанок" Гарна писанка у мене"Виставка писанок та писанка, яка виготовлена гачком - Топчино
 

Виставка писанок с. Красна


Великодня виставка рушників та писанок бібліотека--філія 36 с.УгляВиставка писанок"Великдень на дворі-писанка на столі" (Колодно)Бібліотека-філія с.Підплеша "Традиційна краса українського Великодня" 

Великодня виставка в бібліотеці с.Кричево

Незабаром на землю зійде чудове свято перемогу над силами темряви і зла, уособлює примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. В усіх народів світу існує повір’я, що той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Клубно-бібліотечні працівники с.Вишоватий  теж популяризують народні традиції, серед них і ті, які пов’язані з найулюбленішим весняним святом усіх християн - Святом Пасхи.
До Великодніх свят оформлено виставку «Великодні барви»

До Великодніх свят в бібліотеці с. Калини - Заріка оформлено книжкову виставку "Йде Великдень до нас з писанками"
У бібліотеці с.Широкий Луг оформлено виставку писанок "Писанка мальованка"

Виставка "Великодня писанка" у бібліотеці-філії с.Руська Мокра, а також великодні композиції користувачів бібліотеки- третьокласників Полага С., Мацола І., Медве І., Гринуш Л., Русінко Л., Країло А.Великодня виставка рушників та писанок бібліотека філія с. Тарасівка
 Великодня виставка в бібліотеці-філії с.Кричево


Виставка рушників та писанок в бібліотеці-філії 29 село Нересниця

До Великодніх свят оформлено виставку писанок! Бiблiотека-фiлiя 19 села Нижня Апша.