22 вересня відзначається День партизанської слави. Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті...». Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

З метою вшанування подвигу партизанів, підпільників та увічнення їх пам’яті, в  сільському клубі с.Вишоватий  спільно з бібліотекою було підготовлено ,тематичну поличку «Партизанськими стежками», та  проведено історичну годину "Живе в народі пам`ять про героїв".  Історична година до дня партизанської слави
" Герої другого фронту"
 в бібліотеці-філії с.Бедевля
В бібліотеці с.Терново проведено історичну годину "Стежками партизанської слави" та захід доповнила книжкова виставка "Партизанські стежки".