Гостинний Тячів завдяки організації "People in Need Slovakia" об’єднав людей з усієї України.

Сьогодні, 26 серпня 2022 року,  в Тячеві на площі Поштовій працювала «Творча майстерня».
Під такою назвою відбулося чудове мистецьке свято, яке організувала  та реалізувала  організація  "People in Need Slovakia" в партнерстві з "Sign of Hope"  та від імені Федерального міністерства закордонних  справ Німеччини, а також за підтримки Тячівської міської ради.
Творча майстерня складалася з 6 локацій:
Аквагрим
Національний пряник
Намалюй своє місто
Розмальовки
Малюнок на асфальті
Ми з України.
30 пряників, 50 розмальованих дітлахів та дорослих, 10 картин та майже вся розмальована площа крейдою назвами міст – результат майстрів та учасників.
Юні талановиті художники не тільки з Тячева, а з інших куточків нашої країни разом з викладачами Тячівської дитячої школи мистецтв  Бордунової Мар’яни та Немеш Любові  намалювали картини на тему «Намалюй своє місто». Наймолодші із задоволенням розфарбовували акварельні розмальовки.
І діти, і дорослі з допомогою  місцевої «пряничної» майстрині Діани Шіллер розфарбовували та прикрашали  в національні кольори смачні пряники. 
Юлія Бобрушко – вчителька художнього мистецтва разом з маленькими помічниками наносила аквагрим на всіх бажаючих. Помічники Юлії – це юні талановиті дівчатка та хлопчики, які напередодні пройшли спеціальне навчання під керівництвом Юлії. Навчання майстрів аквагриму відбувалося в дитячій бібліотеці. 

І тут слід відмітити керівника Тячівської дитячої бібліотеки - Федину Вікторію, яка не мало зусиль доклала до організації локації «Аквагрим». Вікторія вже 6 місяців невтомно щосереди проводить в своєму закладі цікаві майстер-класи, конкурси, ігрові заняття для діток гостей міста.

Не соромилися взяти крейду в руки і дорослі, написавши на асфальті «Херсон - це Україна», «Я люблю Харків», «Кременчук», «Буча» та багато інших назв міст України.

httpsv-city.gov.ua/news/1661529126/