Відзначення Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеках району

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, у селищному парку Солотвина, проводилося літературно-музичне свято:«Хай завжди буде Сонце!»
Чарівний світ дитинства— це пора веселощів,розваг та відпочинку.
Для малечі разом із батьками було організовано спортивні змагання,рухливі ігри, ярмарки ідей та розваг. В святковій програмі приймали участь дошкільні та шкільні заклади селища. Діти активно брали участь в конкурсній грі, організованою бібліотекою:
«Хто знає,нехай відповідає».
Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще майбутнє.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.Година патріотизму «На всій планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити»
Щороку в перший день літа ми відзначаємо чудове свято – Міжнародний день захисту дітей. Суспільство повинно захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни.
В бібліотеці смт.Дубове проведено годину патріотизму «На всій планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити». Спочатку діти вирізали сердечка, на яких написали «Я люблю Україну!»

Потім дітки розказували дуже зворушливі вірші: «Нам у дружбі треба жити», «Я Українка», «Малюють діти на склі і асфальті» та інші. Закорецька Дарина виконала пісню «Виростала я на Україні».Насамкінець усі малювали на асфальті перед будинком культури  та писали «Ми за мир і щасливе дитинство».
"Малюємо світ своїми кольорами"    
Щороку в перший день літа відзначається одне з найстаріших міжнародних свят - День захисту дітей, прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими, прославляли свої родини і рідний край.
1 червня з нагоди святкування  Міжнародного Дня захисту дітей  клубно- бібліотечними працівниками  с. Вишоватий  було  проведено розважально-ігрову програму для дітей .
С.Угля
До міжнародного дня захисту дітей бібліотекою-філією с. Підплеша проведено розважальну годину"Хай ,щасливі будуть діти".
  В День захисту дітей тересвянська бібліотека провела яскравий національно - патріотичний флеш моб по головній вулиці селища, зупиняючись біля пам`ятних місць. Перехожі привітно посміхалися учасникам дійства, і навіть долучалися до нас. Після дітвора,  і юнацтво з задоволенням похрумали запропоновані їм солодощі, і після чого молодші малювали в бібілотеці , а старші обговорювали свої плани на літо.
1 червня  в  СБК  с. Ганичі  проведено -  музичний  ранок  « Дітям  України – сонце, квіти, мир »,  приурочений  Міжнародному  Дню  захисту  дітей. Тому  що, дійсно,  найголовніше  для  наших  дітей  це  спокій  в  душах  і  серцях, це  тиша  і злагода в кожному  куточку  нашої  держави.  Тож,  нехай  всім  дітям  всміхається  щастя.  І   йому  ніколи  не  буде  кінця,  і  радість  не гасне  у  юних  серцях.  На  свято  були  запрошені   учні  початкових  класів  Ганичівської  ЗОШ   І – ІІІ  ступенів  та  вчителі.

  Ведучі  ранку  художній  керівник  Т. М. Бердар  та  зав. бібліотекою М. І. Фіцай  привітали  дітей з  святом.  Активісти  БК  та  користувачі     б – ки    виступили з  літературно – музичною  композицією « Краса  землі  моєї – діти ». На  закінчення  свята Т. М. Бердар  провела  гру – вікторину  « З  якої  це  казки ? ».

До дня захисту дітей в селі Велика Уголька, було проведено Флеш- моб " МИ ДІТИ УКРАЇНИ".На прикінці свята було вручено кращим учням грамоти за активну участь у проведеннях конкурсів та масових заходах. З таких слів розпочалося свято.

День захисту дітей — чудове свято, 
Тут стільки сонця, радості, пісень!
Любові, щирості й тепла багато..
І це для нас знаменний дуже день.
Бо вишиванки нам подарували, 
Які усім прийшлися до лиця.
Їх з добрим серцем люди вишивали.
Ці обереги гріють нам серця.
І будуть завжди нас оберігати, 
Бо в них любов, турбота і тепло. 
І ця любов нас буде зігрівати, 
Щоб у житті нам затишно було.
Низький уклін за це вам, добрі люди.
І за молитву, й свічечку при ній.
Нам вишиванка оберегом буде
Колись в дорозі довгій і складній. 
 Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю. 
До Міжнародного дня захисту дітей бібліотекарі бібліотека-філій с.Топчино та с.Н.Апша - Дан Марія та Ботош Олена провели з дітьми розважальну годину: на природі гралися у різні ігри, розказували казки.