Відкриття міської ялинки

"Ялинка збирає друзів"

Святкове засяяння ялинки у місті Тячів.🌲❄️🎅🏻🎁☃️🎄💫✨
Головну ялинку громади було урочисто відкрито сьогодні, 17 грудня у м.Тячів. Традиційно її встановили на площі Поштовій перед будинком культури та дитячим ігровим майданчиком.
Святкове дерево вкрашене новорічними іграшками, які виготовили власноруч діти громади. Цьогоріч це 40 індивідуальних робіт учнів загальноосвітніх шкіл та 6 колективних іграшок, які перемогли у міському конкурсі «Прикрась ялинку свого міста». Кожен переможець був нагороджений дипломами та подарунками від Тячівської міської ради.
На урочистому відкритті із вітальним словом виступив міський голова, Іван Ковач, який привітав усіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами а діткам побажав міцного здоров’я і багато подарунків від Святого Миколая.
У святковій концертній програмі, яку підготували працівники центру позашкільної роботи та бібліотеки для дітей, взяли участь вихованці закладів дошкільної освіти м.Тячів, школи мистецтв, студій танцю «Фортуна», «Well Art”, вокальні та хореографічні колективи ЦПР та будинку культури с.Р. Поле.
Приємною несподіванкою наприкінці свята стало вітання від о. Миколая Гамади Благочинного, під час якого вихованці недільної школи Свято-Успенського храму УПЦ пригощали всіх присутніх на площі солодощами та мандаринами в рамках акції «День добра».
Щиро дякуємо організаторам та всім співорганізаторам, учасникам концертної програми та виступаючим за чудове свято.
Молодіжна рада Тячівської ТГ КЗ «ДШМ» Бібліотека для дітей
До нових зустрічей!