Книгоманія - 2017 (ІІ етап конкурсу)

         30 березня в Тячівській районній бібліотеці для дітей відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2017". На конкурс з'їхалися найкращі читачі бібліотек-філій району І етапу.
        Оцінювали конкурсантів шановне журі у складі: Острешко Вікторія Олександрівна - педагог - організатор Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В. Гренджі-Донського, Орос Наталія Василівна - поет, член спілки "Митці Тячівщини", Фіцай Іванна Іванівна - редактор газети "Тячів".
         На конкурс завітав начальник відділу культури Тячівської РДА - Василь Антонович Гудак, який побажав успіху та перемоги конкурсантам.
          Учасники готувалися до конкурсу відповідально, було представлено для оцінювання журі за умовами конкурсу: щоденники читача та розповідь про улюблену книгу. Також  любителі книг підготували малюнки, плакати та слайдову презентацію.
           За найвищими балами переможцями стали та удостоєні дипломами "Супер читач Тячівської районної бібліотеки для дітей": шестикласниця - Попович Євгенія (м. Тячів) та семикласник - Томишинець Вадим (с. Новоселиця).
          Між 6-класниками одержали ІІ місце: Ясінко Роман (с. Руське Поле) та Гусєва Валерія (смт. Тересва). ІІІ місце зайняли - Грін Мілена (смт. Солотвино), Немеш Яна (с.Колодно) та Розман Станіслав (с. Чумалево).
         Між 7-класниками вибороли перемогу за ІІ місце: Цимбалюк Владислав (м. Тячів), ІІІ місце - Шроф Каріна (смт. Солотвино) та Рак Ганна (с. Вонігово).
          Всі учасники конкурсу отримали грамоти переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2017" та учасника ІІ - районного етапу  та книгу в подарунок.

http://goloskarpat.info/rus/culture/58ed247e5c750/?utm_content=03134